Volné pozice

>> PRACOVNÍK VE VÝROBĚ


Pokud máte zájem o práci v TPCA, zašlete prosím Váš životopis na email nabor@tpca.cz nebo zavolejte na bezplatnou infolinku 800 202 303.
Kolegyně z oddělení náboru se s Vámi domluví na dalším postupu a termínu výběrového řízení.

Na základě výsledků výběrového řízení nastoupíte přímo do kmenového stavu TPCA nebo pod vybranou pracovní agenturu*.

*K agenturním zaměstnancům přistupujeme stejně jako k našim kmenovým zaměstnancům. Mají stejné mzdové podmínky (měsíční mzdu, která je závislá na fondu pracovní doby a ne na počtu směn v měsíci), systém hodnocení (od něhož se odvíjejí prémie za docházku a výkon) a firemní bonus.

Samozřejmostí také je, že se agenturní zaměstnanci mohou účastnit všech celofiremních aktivit, jako jsou například Kaizeny, Kroužky kvality nebo firemní akce. Dostávají pracovní oblečení a mohou využívat firmou dotované stravování. Jediné, na co agenturní zaměstnanci nárok nemají, je Z-konto a ostatní benefity jako např. slevy na vozy mateřských značek nebo možnost požádat o městský byt.

Bezproblémový start v TPCA

Snažíme se o bezproblémové začlenění nováčků do pracovního procesu. Každý absolvuje vstupní školení, během něhož dostane od zástupců jednotlivých oddělení všechny potřebné informace o chodu společnosti a seznámí se se svým koordinátorem, který mu je k dispozici na směně, zprostředkovává komunikaci s pracovní agenturou a pomáhá mu řešit případné problémy.

Možnost přechodu do kmenového stavu u agenturních pracovníků

Každý měsíc převádíme určitý počet agenturních zaměstnanců do kmenového stavu. Základními kritérii výběru jsou hodnocení nadřízeného, dobrá docházka a práce u nás minimálně po dobu čtyř měsíců.

Jak požádat o práci

Co o tom říkají naši zaměstnanci?

Jakub Hoza
Team Member – Lakovna

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín