Volné pozice

V současné době jsou nábory pracovníků do výroby pozastaveny!

Je možné se u personálních agentur i přesto registrovatkontaktujte prosím agentury Adecco, Ascari, Express PeopleGraftonManpower, nebo Rework a zašlete jim svůj životopis. Personální agentury Vás budou informovat o dalším postupu.

 

K agenturním zaměstnancům přistupujeme stejně jako k našim kmenovým zaměstnancům. Mají stejné mzdové podmínky (měsíční mzdu, která je závislá na fondu pracovní doby a ne na počtu směn v měsíci), systém hodnocení (od něhož se odvíjejí prémie za docházku a výkon) a 13. plat.

Samozřejmostí také je, že se agenturní zaměstnanci mohou účastnit všech celofiremních aktivit, jako jsou například Kaizeny, Kroužky kvality nebo firemní akce. Dostávají pracovní oblečení a mohou využívat firmou dotované stravování. Jediné, na co agenturní zaměstnanci nárok nemají, je Z-konto a ostatní benefity jako např. slevy na vozy mateřských značek nebo možnost požádat o městský byt.

Bezproblémový start v TPCA

Snažíme se o bezproblémové začlenění nováčků do pracovního procesu. Každý absolvuje vstupní školení, během něhož dostane od zástupců jednotlivých oddělení všechny potřebné informace o chodu společnosti a seznámí se se svým koordinátorem, který mu je k dispozici na směně, zprostředkovává komunikaci s pracovní agenturou a pomáhá mu řešit případné problémy.

Možnost přechodu do kmenového stavu

Každý měsíc převádíme určitý počet agenturních zaměstnanců do kmenového stavu. Základními kritérii výběru jsou hodnocení nadřízeného a práce u nás minimálně po dobu šesti měsíců.

Na to, co práce v TPCA obnáší, se podívejte na našem novém videu určeném pro uchazeče o zaměstnání.

Jak požádat o práci

Co o tom říkají naši zaměstnanci?

Michal Hába
Team Member – Finální montáž
Jakub Hoza
Team Member – Lakovna

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín