Volnočasové aktivity

foto25

Firemní akce

TPCA podporuje aktivní trávení volného času a týmovou práci prostřednictvím firemních akcí.

Každoročně připravujeme hudební festival TPCA Beat Festival, kde mladé amatérské skupiny svádí souboj o přízeň diváků a odborné poroty. Akce se koná na kolínském Kmochově ostrově a těší se divácké oblibě. Ročně ji navštíví kolem 3 000 lidí z řad zaměstnanců i obyvatel Kolínska. Výtěžek ze symbolického vstupného je navíc věnován některé z hudebně-edukativních institucí v Kolíně.

Akce pro děti

TPCA podporuje technické vzdělávání dětí, a proto od roku 2017 pořádáme 2x ročně Zábavné odpoledne pro Vaše ratolesti v TechCentru Kolín
Děti mají k dispozici celou řadu zábavných stanovišť, jako třeba elektro stavebnice, stavebnice Merkur, Roto a Heros, autíčka na ovládání či vyřezávání na lupenkových pilkách.
Nejbližší termín zábavného odpoledne v TechCentru plánujeme na podzim.

3

Teambuilding

Každá sekce má k dispozici vlastní rozpočet na stmelování kolektivu a je na nich, jakým způsobem si teambuilding naplánují. Někdo vyjíždí jedenkrát ročně na větší akci, někdo zase upřednostňuje více menších akcí v regionu.

Sponzoring pro zaměstnance

S radostí podporujeme veřejně prospěšné aktivity našich zaměstnanců. Každý zaměstnanec si může dvakrát ročně zažádat o podporu projektu, na kterém se podílí.

Co o tom říkají naši zaměstnanci?

Luboš David
Specialista oddělení Health & Safety

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín