Technické a administrativní pozice

foto6

Vyplňte odpovědní formulář u inzerované volné pozice. Životopis, který nám zašlete, se dostane do rukou specialistů na personálním oddělení.  Ze všech došlých životopisů vybíráme kandidáty, jež nejlépe odpovídají kritériím stanoveným pro obsazovanou pozici. Vhodné kandidáty pozveme na první kolo výběrového řízení.

V případě, že jste v seznamu volných pracovních míst nenalezli pozici, která by Vás zaujala, ale přesto máte zájem nás kontaktovat, můžete poslat Váš životopis prostřednictvím našeho formuláře.

První kolo výběrového řízení se skládá z online dotazníku (cca 10 min.), který uchazeč vyplňuje z domova před samotným pohovorem. Následuje pohovor se zástupcem personálního oddělení (cca 60 - 90 min.), včetně konverzace v anglickém jazyce. Podle typu obsazované pozice může být první kolo doplněno o test počítačových či odborných znalostí.

V druhém kole probíhá pohovor s vedoucím oddělení, do kterého se uchazeč hlásí (cca 30 – 60 min.). Dle typu obsazované pozice může být část pohovoru vedena v anglickém jazyce a můžete být požádáni o řešení modelové situace.

Výběrové řízení na pozice údržbářů

V rámci prvního kola čekají uchazeče odborné testy zaměřené na technické znalosti (mechanika, hydraulika, pneumatika, elektro) a pohovor s personalistou (cca 90 min.).

Druhé kolo probíhá jako setkání s budoucím nadřízeným. Pohovor je zaměřený především na technické znalosti kandidáta. (cca 30 min.)

Volné pozice

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín