Irena Urbanová

Irena Urbanová

Inženýr na oddělení Kontroly kvality

V TPCA jsem od roku 2003, byla jsem u rozjezdu výroby. Začínala jsem na Lisovně jako Group Leader kvality, odkud jsem po pěti letech přestoupila na oddělení Quality Control, kde se starám o kvalitu na Lisovně, Svařovně a La- kovně.

Už je to šest let, co vykonávám čestnou funkci ombudsmana pro denní směnu   a údržbu a pomáhám zaměstnancům řešit jejich problémy.

Irena Urbanová_1

Do práce jezdím novým Aygem, na které jsem díky zaměstnání v TPCA dostala zajímavou slevu. Leasing navíc mohu hradit ze Z-konta – virtuálního osobního účtu, kam mi chodí pravidelné měsíční benefity.

Na oddělení jsme skvělá parta lidí, kterou pravidelně stmelujeme na teambuildingových akcích. Rádi si rozšiřujeme obzory a zažíváme nové věci, a tak jsem díky TPCA poprvé hrála golf nebo sjížděla řeku na raftu.

Na firmě se mi líbí, že klade důraz na rozvoj a vzdělávání zaměstnanců. Absolvovala jsem už řadu kurzů a školení a měla jsem také příležitost „vyjet“ na měsíční zahraniční stáž do Francie a Japonska. 

Velice důležitá je pro mě moje rodina. Díky možnosti posunout si začátek pracovní doby mám možnost lépe si zorganizovat čas na péči o ni.

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín