Jakub Hoza

Jakub Hoza

Team Member – Lakovna

Nikdy by mě nenapadlo, že budu pracovat v automobilce. Mým oborem byl obchod s elektronikou a zejména prodej a servis mobilních telefonů. Pak mě ale zasáhlo hromadné propouštění u mého bývalého zaměstnavatele. Bydlím s přítelkyní nedaleko Kolína, a když jsem nějakou dobu nemohl najít práci v oboru, zkusil jsem TPCA.

JakubHonza3

V březnu 2013 jsem nastoupil na Lakovnu. Stříkám v kabinách na karoserii barvu. Musím mít na sobě speciální oblečení – antistatickou kombinézu s kapucí a masku s přívo- dem vzduchu. Hodně práce na Lakovně udělají roboti, ale určitá místa nebo vnitřek karoserie musejí nastříkat lidé. Z práce odcházím fyzicky unavený, ale zase psychicky v pohodě. V minulé práci to bylo přesně naopak.
Navíc mi vyhovuje, že jsem za svou práci nadprůměrně ohodnocen.

Nábory do TPCA probíhají pouze přes pracovní agentury. I já jsem nastoupil přes agenturu. Nejdříve jsem byl trochu v nejistotě, na jak dlouho mi práci nabídnou, pak jsem ale pochopil, že se opravdu nejedná o žádnou „brigádu“, ale o dlouhodobou spolupráci. Po půl roce práce tady jsem byl převeden do kmenového stavu – to znamená, že jsem se stal zaměstnancem TPCA. Získal jsem tím další benefity, jako třeba Z-konto. Nejpodstatnějším benefitem je pro mě ale větší jistota práce.

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín