Luboš David

Luboš David

Specialista oddělení Health & Safety


Do TPCA jsem nastoupil v dubnu 2005 jako operátor na Lisovnu a postupně jsem se vypracoval na Team Leadera lisovací linky. Po několika měsících jsem dostal možnost stát se vedoucím oddělení Audit & trénink Lisovny. V tomto skvělém týmu jsem po čase dostal pozici Group Leadera a zůstal téměř 9 let. Přestože jsme byli v týmu skvělá parta, dostal jsem chuť zkusit něco nového a tak jsem využil interního náboru a přešel na oddělení H&S. Nyní mám na starosti bezpečnost na Lakovně a správu chemických látek v TPCA. Na novém místě mi známosti a předchozí zkušenosti z Lisovny velmi pomohly k adaptaci, nicméně přesto naplno využívám možnosti vzdělávání, které zde máme.

S TPCA jsem se podíval i do zahraničí. V historicky prvním kole Kroužků kvality jsme skončili v celofiremním kole na 2. místě a jeli jsme prezentovat na evropské kolo do Bruselu. Později jsem vycestoval také jako promotér Kroužků kvality, nebo jako běžec ve štafetovém týmu, když jsme jeli do belgického Namuru hájit barvy TPCA v závodě Ekiden.

Jsem také rád, že firma pravidelně pořádá spoustu akcí, kterých se vždy rád účastním. Ať je to Beat festival, vánoční večírek, rodinný den, Ekiden nebo další akce, které pořádají třeba i zaměstnanci s podporou sponzoringu.

Líbí se mi, jak se TPCA chová ke svým zaměstnancům i k regionu. Příkladem může být tréninková skupina Spartan Race Kids, která právě díky sponzoringu TPCA mohla nakoupit vybavení pro tréninky a uspořádat i závod pro naše malé sportovce.

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín