Luboš David

Luboš David

Group Leader Lisovny

Do TPCA jsem nastoupil v dubnu 2005 jako Team Member na Lisovnu. Postupně jsem se vypracoval na Team Leadera linky. Poté jsem přešel na oddělení Audit & trénink, kde působím jako Group Leader dodnes. Jako hlavní a zásadní kladnou věc na práci v TPCA vnímám skvělý tým, ve kterém mohu pracovat. Vyjíždíme na zajímavé teambuildingy a jsme dobrá parta i mimo práci. Jezdíme v zimě na hory a v létě na vodu.

S TPCA jsem se podíval i do zahraničí. V historicky prvním kole Kroužků kvality jsme skončili v celofiremním kole na 2. místě a jeli jsme prezentovat na evropské kolo do Bruselu. Později jsem vycestoval jako promotér Kroužků kvality.

Luboš David - příběh

Firma pravidelně pořádá spoustu akcí, kterých se vždy rád účast- ním. Ať je to Beat festival, vánoční večírek, rodinný a spor- tovní den, Ekiden, závody dračích lodí nebo další akce, které pořádají třeba i zaměst- nanci s podporou sponzoringu. Specifická sportovní akce je již zmíněný Ekiden. Je to tradiční japonský štafetový běh, kde se štafeta předává podáním šerpy. Běhá se ve všech závodech Toyoty. Mě se s týmem podařilo obsadit 2. místo v prvním ročníku Ekidenu a jet pak reprezentovat do belgického Namuru. 

Líbí se mi, jak se TPCA chová ke svým zaměstnancům i k regionu. Kromě dobrého platového ohodnocení, prémií a benefitů poskytuje svým zaměstnancům také firemní byty, závodní stravování, pracovní oblečení nebo spoustu školení a kurzů.

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín