Zuzana Chlupová

Zuzana Chlupová

HR Partner

Tým náborového oddělení jsem posílila v říjnu 2013, když jsem se vrátila z rodičovské dovolené zpět do práce.

ZuzanaChlupova3Hlavní náplní mé práce je agenda týkající se náborového procesu nových zaměstnanců do výroby. Nábory v současné době probíhají výhradně prostřednictvím agentur, což je z důvodu větší flexibility a administrativní náročnosti náborového procesu. Jinak ale není žádný rozdíl ve vykonávané práci ani ve výši mzdy mezi našimi kmenovými a agenturními zaměstnanci. Kmenoví zaměstnanci mají navíc pouze některé další benefity.

Dostala jsem též na starosti celý systém vysílání našich zaměstnanců do mateřských společností. Na stáže posíláme kolegy jak v rámci Evropy, tak i do Japonska. Mezi zaměstnanci je o tuto zkušenost velký zájem, naučí se odborné věci, poznají místní kulturu, zdokonalí se v angličtině. Provádím je celým obdobím, ze začátku si říkáme, jak to v dané zemi chodí, připravuji jim smlouvy, zařizujeme ubytování i stěhování.

Ve svém zaměstnání oceňuji hlavně výborný kolektiv lidí a možnost upravit si pracovní dobu flexibilně tak, abych zvládala vyzvedávat svého syna ze školy.

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín