Ostatní služby zaměstnancům

foto16

Ubytování

Mnozí naši zaměstnanci se změnou práce přesídlili do Kolína a využili možnost bydlení v městských bytech. O byt velikosti 1+kk až 4+1 může požádat každý zaměstnanec, který splňuje interně stanovené podmínky.

Zřídili jsme také webové stránky www.bydleni-kolinsko.cz, kde zdarma uveřejňujeme nabídky bydlení soukromých osob i firem z regionu. Zaměstnanec si tady může vybrat ubytování podle svých představ (spolubydlení, pronájem pokoje, bytu nebo domu, či bydlení na ubytovně).

Jídelna

Stravování pro zaměstnance TPCA je zajištěno ve firemní kantýně. Každodenním standardem je výběr ze dvou druhů polévek a šesti druhů hlavního jídla, mezi které patří například minutka nebo oblíbené japonské menu a od roku 2009 také zdravé jídlo "Vital Food".

Obědy jsou dotované společností částkou 20,90 Kč, zaměstnanec hradí 26,60 Kč. V nabídce jídelen je také teplý a studený bufet, nápoje, pečivo a další potraviny. Zaměstnanci mohou využívat také podnikové kavárny s nabídknou vlastních dezertů.

V kantýnách lze platit prostřednictvím čipové karty, peníze se následně pracovníkovi odečtou ze mzdy.

Doprava

Do průmyslové zóny Ovčáry, přímo k TPCA, jezdí autobusy městské autobusové dopravy (MHD Kolín).

Mnoho zaměstnanců dojíždějících především z Kolína využívá pro dopravu do práce kolo. Do průmyslové zóny vede několik cyklostezek vybudovaných díky finanční pomoci z grantového programu TPCA pro Kolínsko. Před hlavní vrátnicí jsou připraveny zastřešené cyklistické stojany.

O-Konto

Každý zaměstnanec získává při nástupu set pracovního oblečení pro jeho konkrétní pozici. O–Konto je virtuální účet, kam jsou zaměstnanci připisovány body na obnovování potřebného pracovního oblečení.

Co o tom říkají naši zaměstnanci?

Vladimír Strnad
Group Leader – Lisovna
Luboš David
Specialista oddělení Health & Safety
Jakub Handa
Inženýr – Kontrola kvality

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Ovčáry
280 00 Kolín